STARA TKALCOVNA
CZ EN

Zaměstnání

Nabízíme pracovní příležitosti

 

Jsme stylová restaurace Stará Tkalcovna a jsme součástí nově otevřeného mezinárodního hotelu eFi Hotel*** v centru Brna (2015). Nabízíme pracovní příležitost pro všechny, kdo mají chuť pracovat. Hotel je umístěn v nově vybudovaném objektu eFi Palace na adrese Brno, Bratislavská 52, disponuje 88 apartmánovými byty, kongresovým sálem, Wellness & Fitness, Sun barem s bazénem, restaurací a velkým parkovištěm v areálu hotelu. Jsme luxusní hotelové zařízení.

 

Barman, barmanka v restauracích eFi Brno, e-Finance, a.s.

Hledáte práci v centru Brna? Zajímá Vás moderní gastronomie? Baví Vás práce za barem? Pracovat budete nejen s moderním robotickým barmanským míchačem nápojů, ale i s příjemným personálem a s kuchyní, která vyrábí své vlastní dezerty a těstoviny.

Více informací o pozici

 

Číšník, servírka v hotelové restauraci eFi Hotel***

Zajímá Vás moderní gastronomie a kvalitní obsluha hostů Vám není cizí? Pro naši hotelovou restauraci (Stará Tkalcovna) přijmeme nové kolegy či kolegyni na pozici číšník, servírka.

Více informací o pozici

 

Obsluha hostů v EFI CAFE Reduta nebo eFI Hotelu***

Do našeho týmu přijmeme studenty, studentky na brigádu. U nás máte možnost si vybrat hned z několika směn (je to jen na Vás, které směny se Vám hodí nejlépe). Je možné přivydělat si i na našem bufetu v divadle Reduta, který je otevřený vždy v čase divadelního představení (www.eficafe.cz).

Více informací o pozici

 

Kuchař/ka na snídaně v mezinárodním hotelu eFi Hotel***

Přijmeme kuchaře, kuchařku pro přípravu snídaní. Spolupracovat budete s kvalitním personálem. Pokud jste člověk, který se nebojí práce, je spolehlivý a dobře naladěný, tak hledáme právě Vás!

Více informací o pozici

 

Samostatný kuchař, kuchařka

Mezinárodní hotel eFi Hotel*** přijme kolegu/kolegyni na pozici kuchař/kuchařka. Budete působit pro naši hotelovou restauraci (www.stara-tkalcovna.cz) a pro restaurant EFI CAFE Reduta (www.eficafe.cz). Jako náš/naše kuchař/kuchařka budete mít odpovědnost za spoustu věcí a máte jedinečnou příležitost naučit se novým věcem a postupům, které jste možná dodnes neznal/a. Spolupracovat budete s našimi mistry kuchaři.

Více informací o pozici


V případě Vašeho zájmu o některou uvedenou pozici zašlete Váš životopis, společně s motivačním dopisem a fotografií, prostřednictvím odpovědního formuláře.

 

Budeme se na Vás těšit!

 

 

Kontaktní osoba:

Markéta Šmídková

personalistka

 

e-Finance, a. s.

Bratislavská 234/52

602 00 Brno - Zábrdovice

mobil: +420 607 095 149

email:  smidkova@e-finance.eu

 

Kontakt

Otevírací doba

PO-SO: 7-24 hod.

NE: 7-23 hod.

Kontakt

restaurace@stara-tkalcovna.cz

tel.: +420 515 555 515

Odpovědný vedoucí: Richard Pojer

mobil: +420 727 947 748