STARA TKALCOVNA
CZ EN

Zaměstnání

Nabízíme pracovní příležitosti

 

Jsme stylová restaurace Stará Tkalcovna a jsme součástí nově otevřeného mezinárodního hotelu eFi Hotel*** v centru Brna (2015). Nabízíme pracovní příležitost pro všechny, kdo mají chuť pracovat. Hotel je umístěn v nově vybudovaném objektu eFi Palace na adrese Brno, Bratislavská 52, disponuje 88 apartmánovými byty, kongresovým sálem, Wellness & Fitness, Sun barem s bazénem, restaurací a velkým parkovištěm v areálu hotelu. Jsme luxusní hotelové zařízení.

 

 

Cukrář, cukrářka

Na brigádu nebo poloviční úvazek hledáme cukráře, cukrářky, kteří mají s touto prací zkušenost nebo jsou vyučení v oboru. Připravovat budete nejen moučníky a dezerty, ale nepříklad i studenou kuchyni.

Více informací o pozici

 

Číšník, servírka

Do našeho týmu číšníků a servírek hledáme nové kolegy či kolegyně pro dlouhodobou spolupráci. U nás se snažíme ke gastronomii přistupovat moderně a kvalitně. Pokud máte zájem stát se stabilním členem našeho týmu, podílet se a pomoct při vzniku několika našich nových projektů a akcí, tak se neváhejte přihlásit!

Více informací o pozici

 

Kuchař, kuchařka pro přípravu snídaní

Přijmeme kuchaře, kuchařku pro přípravu snídaní. Hledáte práci na ranní, dopolední směny? Máte zkušenosti například ze závodní či školní kuchyně? Pracovala, pracoval jste již v hotelu na snídaních? Potom je tahle práce přímo pro Vás!

Více informací o pozici

 

Samostatný kuchař, kuchařka

Přijmeme zodpovědné, šikovné a samostatné kuchaře, kuchařky do našich restaurací. Čeká Vás práce v příjemném kolektivu s možností práce v několika našich provozech. Přijmeme kuchaře pro dlouhodou stabilní spolupráci se zájmem stát se součástí našeho týmu.

Více informací o pozici

 

V případě Vašeho zájmu o některou uvedenou pozici zašlete Váš životopis, společně s motivačním dopisem a fotografií, prostřednictvím odpovědního formuláře.

 

Budeme se na Vás těšit!

 

 

Kontaktní osoba:

Markéta Šmídková

personalistka

 

e-Finance, a. s.

Bratislavská 234/52

602 00 Brno - Zábrdovice

mobil: +420 607 095 149

email:  smidkova@e-finance.eu

 

Kontakt

Otevírací doba

PO-SO: 7-24 hod.

NE: 7-23 hod.

Kontakt

restaurace@stara-tkalcovna.cz

tel.: +420 515 555 515

Odpovědný vedoucí: Richard Pojer

mobil: +420 727 947 748